نحوه ی آماده سازی برای شستشوی فرش

 مراحل شستشوی فرش

شستشوی-فرش-5-300x188

وجود لکه های ناخوشایند , بوی ناخوشایند و موی حیوانات خانگی  چند مورد از مواردی است که شما را برای شستشوی فرش ترغیب می نماید . اگر می خواهید روند  و دلیل شستشوی فرش خود را بدانید , این مقاله را مطالعه نمایید .

شستشوی-فرش1-5-300x190
به هم ریختگی های منزل را جمع و جور نمایید . اشیاء اضافی و بی قاعده در اتاق می تواند به کسی آسیب برساند  و از ظاهر اتاق شما بکاهد .

اطمینان حاصل نمایید که فرش شما نیاز به ترمیم ندارد و سالم است . اگر لبه های فرش تان پاره شده بود یا نخ نما شده بود , حتما به یک قالی شویی و مرکز ارائه خدمات ترمیم تماس گرفته تا مشکل فرش شما را حل نمایند .

شستشوی_مبل_شستشوی_فرش

گرد گیری و گندزدایی نمایید . انجام گردروبی آسان است , اما اگر می خواهید فرشتان تمیز باسد , زمانی را برای مقابله با پنکه سقفی و تابش نور مستقیم ابتدا در نظر بگیرید .

  • این امر بسیار مهم است که اگر شما به انجام پخت و پز در منزل و نگهداری حیوانات خانگی علاقمند هستید روشی را برای حذف بو از منزل خود در منزل بگیرید . وجود بوی بد در منزل می تواند منزل را کمتر تمیز جلوه دهد .
  • در نظر داشته باشید که هنگام وکیوم نمودن و شستشوی فرش ها , پرده ها , اثاثیه منزل و لوازم داخلی و مبلمان را فراموش نکنید . یک کمپانی شستشوی فرش یا قالی شویی  , اگر شما ترجیح دهید  می تواند به شما در این امر کمک نماید .

شستشوی_مبل_شستشوی_فرش

فرش خود را عمیقا تمیز نمایید . برای اینکه فرش شما تمیز به نظر آید , این که خودتان این کار را انجام دهید یا  به شرکت خدماتی واگذارید , این امر به انتخاب شما بستگی دارد .

  • شما می توانید با قالی شویی مجاز  تماس گرفته  و موارد شستشوی فرش , خشکشویی فرش و مبلمان را از آن ها بپرسید . روش های جدید شستشو , اجازه می دهد تا فرش های شما درون منزل حدود ۱ ساعت شستشو شوند .

شستشوی_مبل_شستشوی_فرش

اجازه دهید فرش کاملا خشک شود .

شستشوی_مبل_شستشوی_فرش
هنگامی که فرشتان کاملا خشک شد , می توانید مبلمان خود را بر روی فرش بگذارید .

 

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش وشستشوی مبل شما می باشد .
مشتریان عزیز در نظر داشته باشید که خدمات آنلاین قالی شویی از قبیل قالیشویی آنلاین و مبل شویی و خشکشویی مبلمان آنلاین با ۲۰% تخفیف ارائه می گردد .ارائه خدمات ما در سراسر تهران صورت می گیرد.
شعبه قالیشویی کرج ما آماده برای ارائه خدامت به شما دوستان عزیز می باشد .

دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت قالیشویی ادیب

Comments are closed.